مسیر سامرا‌ به زودی بازگشایی خواهد شد

براساس پیگیریها، تحقیقات و ارزیابی های امنیتی انجام شده در صورت حصول اطمینان از تامین امنیت منطقه سامرا و حفظ امنیت زایران و صدور مجوز از سوی سازمان حج و زیارت، زایران عتبات عالیات به فیض زیارت امامین عسگریین(علیهما السلام) نائل می گردند.
 
به گزارش خبرنگار اعزامی پایگاه اطلاع‌رسانی حج از کربلای معلی ، طعیمه غلامی، مدیر ستاد عملیات شمسا در عراق در گفتگویی با تاکید بر حفظ امنیت و سلامت زایران گفت: گامهای موثری و خوبی در راستای اعزام و حضور زایران به سامرا توسط سازمان حج و زیارت برداشته شده و با تحقیقاتی که صورت پذیرفته به احتمال زیاد با حفظ تدابیر امنیتی برنامه زیارت حرم مطهر امامین عسگریین(علیهما السلام) به زودی از سرگرفته شود.

مدیر ستاد عملیات شمسا در عراق ضمن ابراز خرسندی از سرگیری اعزام زایران ایرانی به زیارت مرقد طفلان مسلم در شهر مسیب افزود: با تدابیر امنیتی اتخاذ شده از سوی سازمان حج وزیارت، اعزام زایران برای زیارت مرقد طفلان مسلم از پنجم مردادماه سال جاری مجددا آغاز شد و امید آن می رود با ارتقاء ضریب امنیتی شهر سامرا، زایران ایرانی بتوانند از برکات حضور در حرم عسگری بهره مند گردند.
/ 1 نظر / 26 بازدید
آرزو

سلام خوبيد ؟ دو تا مطلب اولتونو خوندم خيلي عالي بود خواستم ازتون تشکر کنم و همينطور ازتون دعوت کنم به سايت منم سر بزنيد و در صورتي که مايل بوديد يک وبلاگ خوب هم در سايت ما بسازيد شما فرد توانايي هستيد باعث افتخار مون هست به جمع کاربران سيستم وبلاگدهي ما بپيونديد ، www.sitearia.ir